Biotechnologia IS2

Opis forum


#1 2011-10-03 21:35:19

 Mitsukai

Administrator

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2011-10-03
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Co lubimy robić - gdy nic robić nie musimy.

Taki sobie skrót mojej osoby:

Mogłabym powiedzieć spać, bo spać uwielbiam, albo raczej śnić, ale bez pierwszego to i drugiego nie ma. Mniejsza.

Najchetniej w wolnym czasie(pomijając wcześniej wspomnianą czynność) lubię oglądać anime. Wbrew temu co niektórzy sądzą nie są to jedynie japońskie(broń Boże nie chińskie) bajki dla dzieciaków i chłopców, których fascynuje dział hentai. Osobiście widzę w nich czasem więcej realizmu niżeli w zwykłych filmach.

Po drugie uwielbiam sport, choć moja przyszłość sportowa umarła wraz ze skończeniem podstawówki. Potem pozostała mi już tylko rekreacyjna gra w siatkówkę i zawody lekkoatletyczne. Obecnie po utracie stałych zajeć sportowych w szkole staram się jakoś utrzymywać kondycje, czyli rower, rolki, łyżwy, spacery po górach itp.

Ostatnim sposobem zajmowania sobie czasu jest amatorskie robienie zdjęć. Oczywiście wolę wykonywać zdjęcia krajobrazów czy innych mało ruchomych eksponatów niżeli zdjęcia ludzi - oni za wiele mówią gdy nie powinni.


"Bo w oczach tkwi siła duszy"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chaoticgame.pun.pl www.grad.pun.pl www.wyleczonazazs.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl www.nffarmeramy.pun.pl